Jak se přidat na společnou cestu

Jak se přidat na společnou cestu

Netroufáte si na individuální cesty nebo jste si našli cestu, kterou nelze absolvovat veřejnou dopravou? Pojďte cestovat společně! Formou zájezdu organizovaného remonovanou cestovní kanceláří, která má veškeré zákonné garance a je plně pojištěna proti úpadku. Všichni účastníci mají v ceně také cestovní zdravotní pojištění u pojišťovny UNIQA. 

Mnoho letošních cest je už vyprodaných, spousta už je také za námi (například Japonsko, Malta, Portugalsko, Velikonoční Miláno, Orchideje v Drážďanech), spousta cest je také před námi. Nemusíte už jen pozorovat fotografie na sociálních sítích z každodenních zážitků, můžete je prožit společně.

Kde najdu zájezdy? 

Všechny zájezdy se mnou najdete zde: 

https://www.hanamachalova.cz/blog-zajezdy-se-mnou/ 

Na stránkách CK si je můžete vyfiltrovat zde:

https://www.vsacantour.cz/vyhledavani/?WorkPersonID=2812 

Klikněte na Objednat zájezd - vyberte si místo v autobusu, pokud je zájezd autobusový a vyplňte detaily přihlášky. Týden před odjezdem přijdou pokyny k odjezdu.

Jsme dvojice / jsem sama, co mám dělat?

Jste-li dvojice, je to ideální, máte společný dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím (vždy se spí v ověřených hotelech v pokojích s vlastní koupelnou).

Jste-li sami, můžete si připlatit jednolůžkový pokoj nebo se nabídnout na doobsazení na dvoulůžkový pokoj. Tohoto se nebojte, na každém zájezdu máme mnoho osob na doobsazení na pokoje k jiným osobám. Je to běžná praxe. Víme, jaká je doba. Spousta lidí je samo, nemá s kým jet - my parťáky pro Vás máme. Pokud se k Vám nikdo nepřihlásí, týden dopředu dostanete zprávu od CK a doplatíte si za jednolůžkový pokoj. Nechcete riskovat, že se nikdo k Vám nepřihlásí a budete nakonec muset doplácet? V tom případě si najděte někoho, kdo doobsazení hledá a už přihlášený je. Jejich přehled najdete zde: https://www.vsacantour.cz/vyhledavani/doobsazeni 

Jaké jsou platební podmínky?

Do týdne od vyplnění rezervace se platí záloha 50% ceny, do 30 dnů před odjezdem se doplácí zbylých 50%. Pokud se hlásíte na poslední chvíli, tedy méně než měsíc před odjezdem, platí se do týdne zájezd celý.

Dá se zájezd zrušit?

Pokud zruší zájezd CK - například kvůli přírodní katastrofě, nebo kvůli nízké obsazenosti, dostáváte všechny peníze automaticky zpátky.

Zájezdy jsou plně pojištěné pro storno - ovšem pouze z důvodu, které uznává pojištovna - například ze zdravotních důvodů s diagnózou potvrzenou lékařem, kterou posoudí pojišťovna. Storno si pak vyřizujete s asistencí CK přímo s pojišťovnou, která pak vrací až 80% ceny zájezdu do výše 20000,- Kč. 

Pokud zrušíte zájezd sami z důvodu, které pojišťovna neuznává - například jdete někomu na svatbu, jet z nějakého důvodu nechcete, i když Vám v tom zdraví nebrání, nesete tíhu příslušného storno poplatku účtovaného CK.

Přeji krásné cesty plné zážitků na celý život.

 

 

Líbil se Vám článek? Máte dotazy? Využijte komentářů níže:

Mohlo by vás zajímat:

23. - 25. 8. Belianské Tatry, Košice, Chopok Zájezdy se mnou

23. - 25. 8. Belianské Tatry, Košice, Chopok

9. - 15. 10. Zámky na Loiře, Paříž, Versailles Zájezdy se mnou

9. - 15. 10. Zámky na Loiře, Paříž, Versailles

24. - 28. 10. Štrasburk, Alsasko a festival chryzantém Zájezdy se mnou

24. - 28. 10. Štrasburk, Alsasko a festival chryzantém

15. - 22. 11. Lanzarote s výletem na Fuerteventuru Zájezdy se mnou

15. - 22. 11. Lanzarote s výletem na Fuerteventuru

30. 7. - 3. 8. 2024 Dolomity-Grossglockner-Cortina Zájezdy se mnou

30. 7. - 3. 8. 2024 Dolomity-Grossglockner-Cortina

16. - 18. 8. 2024 Nejkrásnější místa východního Slovenska Zájezdy se mnou

16. - 18. 8. 2024 Nejkrásnější místa východního Slovenska